"Anne" 3. bölümüyle ekranlara gelecek

Vahide Perçin, Cansu Dere ve çocuk oyuncu Beren Gökyıldız başrollerinde oynadığı Anne dizisinde bu hafta dengeler değişecek.

Vahide Perçin, Cansu Dere ve çocuk oyuncu Beren Gökyıldız başrollerinde oynadığı Anne dizisinin 3. bölümünün yeni fragmanı yayınlandı.

Zeynep ve Turna’nın aniden eve gelişleri Güneş Ailesi'nde dengeleri alt üst eder. Zeynep, Turna için en güvenli yerin ailesinin yanı olduğunu bilmesine rağmen, Cahide’nin torunu hakkında bitmeyen soruları yüzünden gittikçe köşeye sıkışır. Zeynep gerçeği ailesine açıklamakla Turna’yı alıp başka bir yere gitmek arasında kalmıştır.

Bandırma’da Melek için umutlar artık tükenmiştir. Cengiz, Şule’den cenaze işlemlerini başlatmasını ister. Şule, Cengiz’in istediğini yapmazsa onu da kaybetme ihtimaliyle yüz yüze kalır. Cengiz ve Melek arasında seçim yapmak zorunda kalan Şule’nin aklı iyice karışır…

Turna, her şeyin yoluna girdiğini ve mutlu bir aileye kavuştuğunu düşünürken, geçmişini bilen biriyle karşılaşır. Turna onu Melek olmadığına ikna etmek için elinden geleni yapsa da, tanınma korkusu bütün huzurunu kaçırır.

Ali’nin Zeynep hakkında öğrendiği bilgi, onu Zeynep ve Turna’nın sakladığı sırra bir adım daha yaklaştırır. Ali öğrendiklerini saklamasına karşılık, yaptığı teklifle, Zeynep’in dünyasını alt üst eder.

Yapımcılığını MEDYAPIM ve MF Yapım’ın, yönetmenliğini Merve Girgin’in üstlendiği, senaryosunu Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli Yeter ve Banu Tekcan’ın kaleme aldığı “ANNE” yarın akşam yeni bölümüyle sevenleriyle buluşacak.

NTV