Ali Erkazan: Hakan Meriçliler kız arkadaşımı taciz etti!

Oyuncu Ali Erkazan 'Hayat Sevince Güzel' dizi setinde Hakan Meriçliler'le yaşadığı kavgayı anlattı. Erkazan, Meriçliler'in, kadın sorunu olduğunu iddia etti.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu Renkli Sayfalar programına katılan Ali Erkazan, Hakan Meriçliler'in kadın sorunu olduğunu ve bunun hastalık seviyesinde olduğunu iddia etti. Erkazan, kendi kız arkadaşı Çağlar Kılıç'ın Meriçliler tarafından rahatsız edildiğini, kavganın bu sebeple yaşandığını ileri sürdü.

Dizi setinde yaşanan kavganın detaylarını anlatan Ali Erkazan, Hakan Meriçliler'in otel müdürünün eşi dahil oteldeki tüm kadınları taciz ettiğini iddia etti. Meriçiler'in otelde masaj hizmeti veren masözle dahi ilişki yaşadığını öne süren Ali Erkazan, son olarak kendi kız arkadaşına yönelik hareketleri sonrasında kavga çıktığını anlattı.

"KADIN SORUNU VAR"

Erkazan'ın iddiaları şöyle: "Sevgilim yanıma tatile geldi. Kendisi çok cana yakın, içten bir kızdır. Herkese çok saygılı, içten davranıyordu. Bu arkadaş onun bu davranışlarını başka şekilde yorumlamaya başladı. Bu adamın daha önceden kadın sorunu var, biraz rahatsız bu konularda. Çünkü taciz ettiği insanlar var. Spa merkezindeki kızları, setteki, rejidekileri herkesi rahatsız ediyordu, bunlar iddia değil ben bunları ispatlarım. Kendileri gelip söyledi bana. Otel sahibinin karısı, masöz kızlar falan...Taciz ettiği insanlar var. Çevresinde ne kadar kadın varsa hepsine yanaşmış. Bunları o kadınlar bana anlattı. Hatta bir keresinde masöz kızlardan biriyle ilişkiye girmiş. Somut olarak da kendi yaşadığım bir şey var, ben de uyardım sevgilimi bunun böyle sabıkaları var diye o da ‘tamam, ben mesafemi koyarım’ dedi. Bu adam sürekli kız arkadaşımın yanına yanaşmaya çalışıyor. İki gün bu olay patlamadan önce beni gördüğü yerde kafasını eğiyor. Selamlaşmıyoruz, fakat benim olmadığım her an sevgilimin yanına yanaşıyor.'Senin hareketlerin hoşuma gitmiyor dedim ' Bana dua et burada iş yapıyoruz’ dedi. Sonra ortam gerildi. Bana ayaklı kül tablosu fırlattı. Saldıran o, taciz eden o, küfür eden o, suçlu beni yapıyor."