Abdullah: “Kadınlara dayatılan şekilcilik son bulsun”

Fotoğraflarında kilolu göründüğünü söyleyen kişilere sosyal medyadan cevap veren Abdullah, "Medyanın kadınlara dayattığı şekilciliğin son bulması dileğiyle" dedi.

Geçtiğimiz günlerde magazin muhabirlerinin bikinisiyle güneşlenirken fotoğraflarını çektiği ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah kilo aldığı yönünde çıkan iddialar ile ilgili sert konuştu.

Kendi resmi instagram hesabı üzerinden kiloları hakkında yapılan yorumlara cevap veren Abdullah, medyanın kadınlara dayattığı şekilciliğe değinerek kadınları bulundukları halden memnun olmaya davet etti.

Önümüzdeki sezonda Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde karşımıza çıkacak olan Abdullah’ın kilo aldığı ve sultan rolünde oynayabilmek için kilo vermeye çalıştığı iddia edildi. Çekilen fotoğraflarıyla ilgili olarak ‘kilomdan ve vücudumdan çok memnunum’ diyen Abdullah, 'ışık kötüydü falan da demeyeceğim' dedi.

Yaptığı açıklamanın ardından medya eğitimi alan birisi olarak kadınlara kendilerini oldukları gibi kabul etmelerini ve bir gün medyanın kadınlara dayattığı şekilciliğin son bulmasını dilediğini söyledi.

Sözcü