2017 Audi SQ7 TDI Geliyor!

Otomobil pazarındaki paydan büyük bir bölümünü almayı başaran Audi yeni modeli ile sahnede. Audi'nin yeni gözdesi SQ7 TDI.

Elektrikli araçları üretiminde hemen hemen tüm araç markaları çalışmalarını sürdürürken, bu konuda Audi, elektrik kompresöre sahip otomobilini görücüye çıkardı. SQ7 TDI adı verilen yeni model, Audi Q7 ailesine katılırken, oldukça güçlü bir performans sunuyor. Audi sevenler için iyi bir alternatif durumunda bulunan araçta 435 beygir bulunurken, aynı zamanda piyasadaki pek çok dizel modele göre de üstün bir performansa sahip.

SUV tipindeki yeni model, 100 kilometre hıza 4,8 saniyede ulaşabiliyor. Maksimum 250 kilometreye kadar hızlanabilen araç aynı zamanda oldukça ekonomik ve çevreci.

4.0 motora sahip ve üstün performansıyla farklı yollarda da tutuş sağlayan SQ7 TDI, elektrikli turbo desteğiyle özellikle otomatik şanzımanıyla hız konusunda kullanıcıları tatmin edebiliyor.

12 Farklı Renkle Geliyor

SQ7 TDI ile birlikte gelen en büyük yeniliklerden birisi de SQ7 TDI alacak kişilere 12 farklı renk seçeneğinin sunulması. Araçta donanım ve tasarım açısından son yenilikler bulunurken, iç mekanda yer alnaç büyük LCD ekran da tüm kontrolün yapılmasını sağlıyor. Audi için yapılan bu paylaşımlar, kısa süre içerisinde araca ilgi gösterilmesini sağladı. Pazarda daha f azla paya sahip olmak ve tercih edilmek istenen markanın bu alanda elinin güçlenmesini sağlayan yeni model, Türkiye pazarında da dikkat çekebilecek kapasitede.