Toyota'da Ağustos Kampanyası Başladı

Toyota tarafından Ağustos ayına özel olarak kampanya başlatıldığı açıklandı. İşte konuyla ilgili detaylar.

Toyota tarafından düzenlenen Ağustos ayı kampanyasında ilk olarak öne çıkarılan araç Auris Hybrid oldu. Piyasaya yeni sunulan aracın daha fazla satması adına özel olarak yapılan çalışmalarda ÖTV teşviki oldukça dikkat çekici. ÖTV teşviki sayesinde daha uygun fiyatlar üzerinden satışı yapılan araçlarda üstelik yüzde 0.90 oranında bir faiz uygulanıyor. 30 bin TL’ye varan kredi desteği ile satılacak olan araçlarda, bu teşvikler satın almayı kolaylaştıracak. Avrupa’da en çok tercih edilen araç modellerinden birisi olan Auris, Hybrid özelliğiyle de etkileyici.

Toyota C-HR Hybrid’te Kampanya Var

Toyota'nın kampanyası Toyota C-HR Hybrid için de fırsatlar sunuyor. Ağustos kampanyasında C-HR Hybrid test sürüşü ile Toyota Hybrid İnteraktif Test Sürüşü diploması alan kişilere özel fiyatlar sunacak.

Toyota’nın en çok satan modellerinden birisi olan Corolla için de benzer bir kampanya var. Araç satışlarında 4 bin 500 TL’lik indirim sunan marka, 24 aylık kredi seçeneğini 20 bin TL’ye kadar destekliyor. Yüzde 0,99’luk bir faiz oranı ile birlikte sunulacak kredilerde, 12 aylık geri ödeme isteyen kişiler için yüzde 0 faiz uygulanacak. Kredilerde 12 ve 24 ayın dışında 48 aylık taksitler de destekleniyor.