Samsung Bixby Nasıl Gelecek?

Samsung Bixby için yapılan son paylaşımlar ile birlikte asistan için daha fazla detaya erişmek mümkün.

Samsung son dönemlerde Galaxy S8 modeline yoğunlaştığı gibi bu noktada oldukça iddialı yeni özellikler de unutulmuyor. Mart ayı itibari ile Galaxy S8 ta tanıtımını yapacak Samsung için önemli bir gelişme de sanal asistan Bixby için yaşanacak. Öyle ki Samsung Bixby S8 modeli ile birlikte kullanıcılara sunulacak.

Samsung Bixby'den Haber Var!

Samsung Bixby için yapılan paylaşımlara göre sanat asistan farklı özellikleri kullanıcılara sunacak. Üstelik Samsung Bixby, telefonların yanı sıra bilgisayar ve tabletlerde de kullanılabilecek.

8 Dil Desteklenecek!

Samsung Bixby için gelen bilgilerde sanal asistanın 8 dil destekleyeceği belirtildi. Bu bakımdan çok geniş bir coğrafyada yeni sistemin kullanılması mümkün olacak. Samsung Bixby çalışmalarının büyük bir bölümünde de bu konuda çalışmaların yapıldığı biliniyor.

S Voice üzerine kurulacak olan Samsung Bixby, Samsung'un sanal asistan konusunda sektörde iddialı olmasını sağlayacak.

Yeni asistan için şu anda elde edilen bilgiler oldukça düşük olduğu gibi Samsung Bixby, Samsung'un bu alandaki en büyük kozu ve oyunu olacak. Başarısız olunması halinde ise sanal asistan noktasında Samsung, bu konuda biraz hayal kırıklığı yaratabilir. Fakat S8 serisi ile birlikte güçlü bir sanal asistanın da devreye alınması dengeleri değiştirebilecek düzeyde. Bakalım bilinen özelliklerin dışında Samsung Bixby'de hangi yeniliklere yer verilecek ve kullanıcılarda nasıl bir etki yaratılacak.