LG G6'da Asistan Olacak!

LG G6'da Asistan Olacak! İşte yeni telefon ile ilgili önemli detaylar.

LG'nin yeni amiral gemisi G6 için kesin bir bilgi sızdırıldı. Google Asistan telefonlarda yer alacak.

Modüler yapının terk edildiği yeni amiral gemisi için geri sayım başladı. Barselona'da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacak cihazlar arasında yer alan LG G6 yeni bir haberle daha gündeme gelmeye başardı.

Geçtiğimiz günlerde yapılan paylaşımlarda özellikle amiral gemisinin çerçevesiz bir tasarıma sahip olacağı ve su geçirmeyeceği belirtilmişti. Son paylaşılan bilgilerde ise özellikle G6'nın Google Asistan özelliğine sahip olabileceği belirtildi. LG tarafından bu yıl piyasaya sunulacak pek çok farklı üründe Google Asistan özelliğine yer verileceği belirtilirken LG G6 dışında Android Wear 2.0 işletim sistemine sahip akıllı saatlerde yine Google Asistan özelliği yer bulabilir.

26 Şubat'ta Tanıtılacak

26 Şubat tarihinde LG G6 için resmi tanıtımları yapacak olan LG özellikle cihaz için yapılan davetiyelerde önemli ipuçları sunmuş durumda. 26 Şubat tarihi itibariyle yapılacak olan tanıtımların ardından yeni amiral gemisi hakkında tüm soru işaretleri de giderilecek. Özellikle telefonun uygun bir etiket fiyatına sahip olması bu yüksek özelliklere ulaşmak isteyen kullanıcıları da telefona yönlendirecek. Bu açıdan yapılacak çalışmalar oldukça önemsendiği gibi 26 Şubat için son 15 günlük süre içerisinde girildi.

LG G6'da farklı özelliklerin yer alacağı şimdiden kesinleşirken, özellikle telefonun nasıl bir performans sunacağı merak ediliyor.