iPhone 8 Sonbaharda Geliyor!

iPhone 8 ile ilgili paylaşılan son bilgilerde cihazın Eylül ayında piyasaya çıkabileceği belirtildi.

Apple tarafından bu yıl özel olarak üretilen yeni bir iPhone modeli piyasaya sunulacak. Yeni model için geçtiğimiz yıldan itibaren pek çok farklı konu gündeme getirilirken özellikle son yayınlanan bilgilerde Eylül ayı itibariyle iPhone 8 modelinin piyasaya giriş yapabileceği belirtildi. Bu yıl iPhone için heyecanlandıran en önemli detay onuncu yıla özel olarak yeni bir cihazın piyasaya sunulacak olması.

Onuncu Yıla Özel Geliyor!

Onuncu yıla özel ve onuncu yılı daha da anlamlı kılacak bir model üzerinde çalışmalarını sürdüren marka, bugüne kadar yapılan sızdırmalarda dahi heyecan yaratmayı başarmış. Bu açıdan Eylül ayı itibariyle piyasaya sunulacak olan modelin beklentileri karşılaması ve bu heyecanın sonucunda hayal kırıklığı yaşanmaması yüksek satış rakamlarına ulaşılmasını sağlayabilir.

Paylaşılan bilgilerde özellikle Eylül ayında kesin olarak iPhone 8 modelinin piyasaya sunulacağı belirtilirken yeni iPhone serisinin 3 farklı model olabileceği belirtildi. iPhone 8 serisinin yanı sıra iPhone x adı verilen özel bir modelin de bu yıl piyasaya sunulması mümkün görünüyor. Bu bakımdan farklı iddialar ile birlikte giderek daha da merak uyandırmaya başlayan iPhone 8 için sonbahar dönemini beklememiz gerekiyor. Apple tarafından tanıtım tarihine kadar da cihazlar hakkında hiçbir açıklamanın yapılması beklenmiyor.