FIFA 18 Nasıl Olacak?

FIFA 18 için paylaşılan son bilgiler, yeni oyun hakkında büyük bir heyecan yarattı.

FIFA serisi, yeni yıl itibari ile FIFA 18 olarak piyasaya sunulacak. Yapılan sızdırmalar ile birlikte yeni oyun hakkında yeni bilgilere ulaşmak mümkün olurken, yeni paylaşılan raporlara göre FIFA 18 önemli noktaları şimdiden öğreniliyor. 2017 için en çok merak uyandıran oyunlardan bir tanesi olan FIFA 18, yenilenen oyun motoru ile birlikte oldukça iddialı bir durumda.

Yolculuk Modu Gelişiyor!

FIFA 18 ile birlikte oyuncuları bekleyen en önemli yenilik, daha gelişmiş bir yolculuk modu. Hikaye modu olarak da bilinen bu özelik ile birlikte geçtiğimiz sürümde Wilson ile macera başlıyordu. Yeni versiyonda ise yeni özellikler ile birlikte bu özelliğin daha fazla kullanıcıyı cezbetmesi bekleniyor.

FIFA 18 Ne Zaman Çıkacak?

FIFA 18 için merak edilen diğer bir detay oyunun çıkış tarihi. Oyun çıkış tarihi net bir şekilde açıklanmamış olsa da tahminler 28 Eylül'ü işaret ediyor. Bu açıdan 28 Eylül tarihi itibari ile birlikte FIFA 18 için resmen dönem başlatılabilir. Fakat ertelemenin yaşanabilmesi söz konusu ve bu ihtimal de göz önünde bulundurulmalı. FIFA 18 ile PES 2018 oyunlarının piyasaya çıkmasının yakın tarihlerde olması bekleniyor.

EA Play'de Duyurulacak!

Haziran ayında gerçekleştirilecek olan EA Play etkinliğinde yeni oyunun duyurulması ve tanıtılması bekleniyor. Bu bakımdan etkinlik büyük bir ilgi görecek.