Ebru Gündeş ve Ufuk Ceylan'ın aşk yaşadığı iddia edildi

ABD'de tutuklu bulunan eşi Rıza Sarraf ile boşanma süreci devam eden Ebru Gündeş'in, Başakşehir'in kalecisi Ufuk Ceylan ile aşk yaşadığı iddia ediliyor.

Ebru Gündeş ile Amerika'da tutuklu bulunan eşi Rıza Sarraf'ın boşanma davasında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Takvim'in haberine göre; Sarraf'la 6 yıllık evliliğini bitirmek için boşanma davası açan Gündeş'in bir süredir kaleci Ufuk Ceylan'la yasak aşk yaşadığı iddia edildi.

İddialara göre, eşinden boşanmak istemeyen Rıza Sarraf yasak aşk iddiaları kulağına gelince devreye avukatlarını soktu. Genç işadamının avukatı Şeyda Yıldırım, iddialara göre ekibiyle birlikte adeta dedektif gibi Gündeş'in peşine düştü.

Yine iddialara göre ünlü sanatçı Başakşehir'in yedek kalecisi Ufuk Ceylan'ın Ataköy'deki evinden çıkarken özel dedektif tarafından görüntülendi.

En çarpıcı iddia ise Ceylan'ın Rıza Sarraf'ın Ebru Gündeş'e düğün hediyesi olan Kanlıca'daki yalısından çıkarken dedektiflerin objektifine yansımasıydı.

Bu arada Ufuk Ceylan'ın son dönemde Ebru Gündeş'in Antalya ve Kıbrıs gibi yerlerde verdiği konserlerini hiç kaçırmadığı da bir başka detay.

Renkli Sayfalar programının sunucularından Gülşen Yüksel Salt bu sabahki programlarında sabah 05.00’de bana Rıza Sarraf’ın avukatı Şeyda Yıldırım’dan şu mesaj geldi dedi: ‘Bugün gazetedeki çıkan haber doğru değildir. O haberle ilgim yoktur. Ben sözde dedektif taktırmışım bu tarafı doğru değil. Peki aşk iddiası? Onu bilmiyorum ama benimle ilgili olan kısmı doğru değil diyor.

Yine iddialara göre ünlü ikili, Galasaraylı Hakan Balta’nın eşi Derya Balta aracılığıyla tanıştırıldı.